Дистанційна робота групи "ПІЗНАЙКО"

28.04.2022 10:18

Специфіка роботи педагогів передбачає можливість працювати віддалено — організовувати освітній процес за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Добре коли батьки розуміють, що навчання це  необхідний розвиток дитини. Погано - це коли батьки не підтримують освітній процес в умовах дистанційного навчання, не прислухаються до порад вихователів, категорично відмовляються співпрацювати. Навчання  потрібне перш за все для розвитку вашим дітям. Саме від батьків, залежить розвиток дітей, стан їх фізичного та психологічного здоров'я. Адже заняття організовують дітей, привчають до режиму дня, до відповідальності, до самостійності. І тільки взаємозв'язок: діти, вихователі, батьки можуть дати повноцінний розвиток для дитини в умовах дистанційного навчання.