Вчимося безпеки

13.10.2020 09:18

Людей усієї планети непокоять соціальні та екологічні обставини, що склалися на сьогодні. Особливе занепокоєння викликають найбеззахисніші громадяни - діти. Завдання педагогів і батьків полягає не тільки у тому, щоб оберігати та захищати дітей, але й у тому, щоб підготувати їх до зустрічі з різними складними, а інколи й небезпечними життєвими ситуаціями.

Безпека - це не тільки обсяг засвоєних знань, але й уміння правильно поводитися в різних ситуаціях. Діти можуть опинитися у непередбачуваних ситуаціях на вулиці та вдома, тому головним завданням дорослих є стимулювання розвитку у них самостійності та відповідальності.

То ж з 5 по 9 жовтня у садочку проходив тиждень "Вчимося безпеки". Через це більше уваги педагоги приділяли організації різних видів діяльності (спостереження, бесіди, ігрові ситуації, дедактичні ігри), спрямованих на набуття дітьми певних навичок поведінки, досвіду. Адже все, чого навчають дітей, вони повинні вміти застосовувати в реальному житті, на практиці.