Дистанційна робота педагогів

01.11.2021 12:24

Дистанційна робота педагогів

Педагогам ЗДО "Сонечко" потрібно було знову пристосовуватись до умов в режимі дистанційної роботи.  Складені індивідуальні плани роботи педагогів. З першого дня  вихователями  налагоджена взаємодія з батьками вихованців, використовуючи групу Viber, Facebook. Вихователями надавалися рекомендації щодо розпорядку дня, харчування, організації освітньої діяльності вдома ,  викладали цікавий та корисний матеріал для дітей та  батьків. Батьки з вдячністю приймали допомогу і надсилали відеозвіти то фото занять з дітьми.

Педагоги закладу займалися самоосвітою, підвищували свій професійний рівень переглялядаючи вебінари від цифрового видавництва МCFR та на сайті "Всеосвіти", складали тести, отримували сертифікати. Завдяки вебінарам отримали багато нових знань. Навчилися складати он-лайн тести на сайті "Всеосвіти" і надавали доступ батькам вихованців.