№ у системі: 44101
Повна назва: Миронівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Миронівської міської ради
Скорочена: Миронівський ЗДО "Сонечко"
Тип ЗДО: Ясла-садок
Вид ЗДО: Загального розвитку
Площа закладу: Власна
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: міська
Індекс: 08801
Поштова адреса: 3222910100 Україна, Київська область, Обухівський район, м.Миронівка, вул. Гагаріна 47
Завідувач: Бордусь Ніна Валентинівна

Кількість персоналу: 36
Нормативна наповнюваність: 120
Кількість груп: 6
Мова спілкування в групах: українська
Групи короткочасного перебування: Немає груп
Групи цілодобового перебування: Немає груп
Телефони: (045(74))5-14-86
E-mail: Показати email
Сайт: https://dnz-sonecho1.webnode.com.ua/

Миронівський заклад дошкільної освіти «Сонечко» розташований у типовій двоповерховій споруді, проектна потужність якої складає 120 дітей, Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, господарчі приміщення з овочесховищем) відповідають санітарним нормам.
   У ЗДО функціонують: 6 групових приміщень, кабінет завідувача, методичний кабінет, музично-спортивна зала, кабінет медичної сестри, харчоблок, комора харчова, комора кастелянші, пральня. У дошкільному навчальному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей.
   Миронівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»  для провадження освітньої діяльності має відповідну матеріально-технічну базу, що забезпечує виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти та функціонування закладу освіти.
   Приміщення ЗДО використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські.
Утримання, облаштування приміщень та території закладу відповідає санітарним нормам устрою й утримання закладів дошкільної освіти.

Заклад дошкільної освіти має:

1. приміщення та ділянки навчально-виховного призначення:
- ігрові (прогулянкові) майданчики;
- групові кімнати, до складу яких входять ігрова кімната, роздягальня, туалетна кімната (площа кімнат відповідає нормам розрахунку на одну дитину кожної вікової категорії);
- ігрові (прогулянкові) майданчики;
- музична зала;
2. інші приміщення:
- медичний кабінет;
- приміщення харчоблоку;
- приміщення пральні;
- приміщення адміністративного блоку, до складу якого входять кабінет директора, методичний кабінет, кабінет завідувача господарством.
   Приміщення навчально-виховного призначення обладнані відповідно до нормативних вимог. У приміщеннях груп в наявності дитячі меблі відповідно до кількості дітей та антропометричних даних дітей, багатофункціональні ігрові модулі. Кожна дитина забезпечена індивідуальним комплектом столового посуду, постільної білизни.
   Музична зала естетично оформлена, в наявності музичний центр, музичні інструменти, відповідні меблі.
  Методичний кабінет укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.
   Кожна група має окремий прогулянковий майданчик. територія упорядкована у достатній кількості ігровими модулями та малими архітектурними формами.
 Приміщення медичного кабінету відремонтоване, має естетичний вигляд, зручні умови для роботи і прийому відвідувачів.
   Медичний кабінет відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, укомплектований відповідно до нормативних вимог,  забезпечений відповідним медичним оснащенням та ліками.
   На харчоблоці забезпечено безперебійну роботу систем енергопостачання, холодного та гарячого водопостачання, каналізації. Забезпечено належну роботу та функціонування технологічного та холодильного обладнання; проведено ревізію технологічного обладнання, складено реєстр наявного на харчоблоці обладнання, де вказані відомості про його кількість та стан, терміни проведених профілактичних та ремонтних робіт; проведено експертну оцінку ефективності роботи (у т.ч. додержання температурного режиму) жарочної та холодильної шаф; придбано кухонні меблі, кухонний посуд та інвентар; проведено поточний ремонт приміщень харчоблоку, овочесховища.
   ЗДО «Сонечко» налічує 3 персональні комп’ютера, які підключено до мережі Інтернет. Заклад має особистий сайт, підключений до мережі Інтернет, користується електронною поштою; ведеться інвентарна книга обліку комп’ютерної техніки, оргтехніки у навчальному закладі;
   ІКТ використовується в управлінській діяльності, впроваджується у різні форми навчально-пізнавальної, розвиваючої діяльності.
   У своїй діяльності щодо забезпечення інформатизації освіти навчальний заклад керується нормативно-правовими документами, які визначають національну політику щодо інформатизації, загальну політику щодо інформатизації освіти, нормативно-розпорядчими документами органів управління освітою. В навчальному закладі систематизована нормативно-правова база щодо інформатизації освіти, наявні відповідні установчі документи.