Зуби і зубна щітка

30.09.2020 12:38
Хочеш зуби міцні мати, їх потрібно доглядати!
     Мабуть, нікого не треба переконувати в тому, що найголовніше в житті кожної людини – це її здоров’я. А ставлення до власного здоров’я слід формувати ще з раннього дитинства. Особливу увагу слід приділяти гігієнічному вихованню дошкільнят. Насамперед необхідно вчити дітей доглядати за своїм тілом та підтримувати його в чистоті.
     Одним із важливих компонентів у гігієнічному вихованні дошкільнят є навчання дітей догляду за зубами.
      З цією метою у групі "Пізнайко" було проведено заняття вихователем Остапчук Галиною Олександрівною. Вона провела цікаву бесіду культурно-гігієнічного спрямування, під час якої розповіла дітям про гігієну ротової порожнини, правила догляду за зубами, користування зубною щіткою. Зазначила про те, щоб зубки були здоровими не можна багато їсти солодощів, а навпаки їсти сирі овочі і фрукти, не можна також одночасно вживати холодну і гарячу їжу. Дуже цікаво розповіла про ворога дитячих зубів, якого називають карієсом та королеву зубну щітку. Сподобався дітям і мультфільм «Болять зубки у Зайчика».
    Діти прислухались до порад  та пообіцяли піклуватися про здоров’я своїх зубів кожного дня.